Правильний
посуд

Авторизація

Введіть номер телефону
Підтвердіть номер
Код не пришел? Надіслати повторно
Підтвердіть номер
Ім'я:*
Прізвище:*
E-Mail:
Дата народження
Нажимая кнопку «Завершить регистрацию» , вы соглашаетесь на обработку персональних даних и принимаете условия публичной оферты
Авторизація пройшла успішно, чекайте перенаправлення на попередню сторінку

Повернення товару

Повернення товару належної якості

Шановні покупці!

Якщо ви отримали товар, і зрозуміли, що він з якихось причин вас не влаштовує, і ви хочете його повернути або обміняти - все дуже просто.

Надішліть товар нам.

Або ви можете скористатися послугами наших кур'єрів відповідно до тарифів на доставку.

Якщо ви хочете обміняти товар, повідомте про це нашого менеджера по телефону або на e-mail info@gipfel.ua і ми узгодимо деталі такої заміни. Будь ласка, зверніть увагу, що повернення і обмін товару можливий в разі якщо товар не був у використанні, збережений товарний вид і оригінальна упаковка.

Повернення товару неналежної якості

Якщо ви виявили брак - просто поверніть або обміняйте товар.

Компанія залишає за собою право запросити експертний висновок про те, що недолік виник до передачі товару клієнту або з причин, які існували до цього моменту.

Відшкодування вартості доставки товару

Належної якості. При поверненні товару належної якості вартість доставки товару і пересилки не компенсується.

Неналежної якості. При поверненні товару неналежної якості за умови, що недолік виник не з вини клієнта, ми відшкодуємо вартість доставки. При поверненні такого товару ми компенсуємо ваші витрати на зворотну пересилку, - будь ласка, надішліть скан квитанції або інших документів, що підтверджують вартість відправки товару за адресою: info@gipfel.ua

Перевірка повернення

Після надходження товару на склад наші фахівці перевіряють стан і якість повернутого товару. За результатами перевірки в разі підтвердження виробничого дефекту товар буде анульований з вашого замовлення.

Термін повернення грошей

Термін повернення грошей може займати до 10 днів з моменту надходження товару на склад і ануляції повернення. Як правило, це займає не більше 1-2 днів.

Грошові кошти будуть повернуті за реквізитами зазначеним у формі повернення.